Stan deweloperski panele SIP

Stan deweloperski

Każda osoba kupująca dom lub mieszkanie na rynku pierwotnym miała styczność z tą terminologią. Stan deweloperski to wybór dużej liczby Polaków kupujących mieszkanie bądź dom. Na zachodzie dla porównania, standardem jest zazwyczaj dom wykończony pod klucz.

Osoby wybierające stan developerski zazwyczaj kierują się ceną, która jest znacznie niższa niż w przypadku domu pod klucz. Kolejnym powodem dla którego stan deweloperski cieszy się taką popularnością jest chęć kreatywnego wykończenia mieszkania czy domu według własnego gustu.

Co to jest stan deweloperski?

Nie ma jednoznacznej definicji precyzującej ten termin. Jednakże, przyjmuje się, że jest to określenie stanu wykończenia domu, które odbiera nabywca. Elementy wykończenia domu w stanie deweloperskim, uzależnione są od zapisów umowy, którą klient podpisuje z deweloperem.

W stanie deweloperskim dom powinien zawierać takie elementy jak:

– być ocieplony

– mieć przyłączone media czyli instalacje wodno-kanalizacyjną, grzewczą i elektryczną

– wykonane tynki oraz wylewki podłogowe

– wstawione drzwi zewnętrzne

– założone parapety

– zamontowane grzejniki

Stan deweloperski domu wykonany przez BHS Eco Homes umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie prac związanych z jego wykończeniem.

Wykończenie zewnętrzne stanu deweloperskiego obejmuje:

– podbitka dachowa wraz z ociepleniem dachu

– osadzenie rur spustowych

– ocieplenie elewacji

W ofercie BHS Eco Homes znajduje się również podwyższony stan deweloperski (z elementami wykończeniowymi) bądź rozszerzone pakiety wykończeniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów i stale rozwijającej się technologii, staramy się stosować najlepsze rozwiązania na rynku.


Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 519 359 438


KONTAKT

BHS ECO HOMES DOMY EKOLOGICZNE

Chciałbyś doprowadzić swój dom do stanu surowego otwartego? Bardzo dobrze trafiłeś! Napisz do Nas, a przedstawimy Ci niezobowiązującą ofertę, która na pewno Cię zainteresuje.